حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

درمان دیابت با پوسته خشک وسط گردو

بر اساس طب سنتی میوه گردو دارای خواص متعدد برای حفظ سلامتی انسان است یکی از بهترین خواص آن تنظیم قندخون و درمان دیابت است.

 

درمان دیابت با پوسته خشک وسط گردو

گفتنی است پوسته های خشک داخل گردو که در کناره های مغز گردو وجود دارد یکی از منابع با ارزش برای جلوگیری از افزایش قند خون است. اما متاسفانه اکثر افراد آن را به عنوان ضایعات دور می ریزد.

 

درمان دیابت با پوسته خشک وسط گردو

بررسی ها نشان می دهد که خوردن این پوسته های خشک کمک فراوانی به کاهش قند خون و درمان دیابت در افراد مبتلا به دیابت و یا افرادی که در مرز ابتلا به دیابت قرار دارند می کند.

پوسته خشک وسط گردو به صورت دم کرده و چای مورد استفاده قرار می گیرد.

 

از بین بردن جرم دندان ها با پوست خشک داخل گردو

برای از بین بردن پلاک و جرم دندان و همچنین جلوگیری از خونریزی لثه ها چند عدد پوست خشک وسط گردو را برداشته و داخل آب بیندازید تا حدود ۲۰ دقیقه بجوشد. پس از خنک شدن آب، آن را از صافی بگذرانید. آب به جای مانده همان محلول جادویی است.

اکنون دندان ‎هایتان را به کمک آن آب سه مرتبه در روز مسواک بزنید. با تکرار این کار بصورت دو هفته متوالی به راحتی می توانید جرم دندان هایتان را برطرف کنید. علاوه بر آن، درصورتیکه با مشکل خونریزی لثه ها نیز مواجه هستید، به کمک این روش می توانید مانع خونریزی لثه ها شوید. چرا که پوست خشک وسط گردو خواص ضد التهابی و ضد باکتریایی دارد.

 

admin♥
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما
تهران خیابان پیروزی، خیابان 21متری دهقان، خیابان نجف پور، پلاک83
77439684 021
atariyas83@gmail.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X